Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Nie wolno o nich zapomnieć, a życzenia na Dzień Babci i Dziadka to obowiązek każdego wnuka. Gminne Centrum Kultury w Solcu – Zdroju  upamiętniło to wydarzenie 21 stycznia. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości był występ zespołu kolędniczego z Zagajowa.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dzieci  przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką zakończone słodkim poczęstunkiem dla wszystkich.

Chcieli tym samym wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.