Kiermasz Świąteczny już za nami ...

17 marca br. odbył się po raz drugi Kiermasz Świąteczny. Przygotowania do nadchodzących Świat Wielkanocnych widać już wszędzie. Kiermasz był znakomitą okazja do tego aby te przygotowania były łatwiejsze. Dlaczego? Na stoiskach można było nabyć ręcznie robione ozdoby, stroiki, palmy wielkanocne, pisanki, babeczki i wiele innych rzeczy, które zazwyczaj robimy sami w domu. A przecież wszytko to jest bardzo pracochłonne.

Na tegorocznym kiermaszu zaprezentowali się: Dom Pomocy Społecznej w Zborowie, Dom Pomocy Społecznej w Świniarach, Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne w Solcu - Zdroju, Magi Drobiazgi - handmade oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu - Zdroju, które jednocześnie było organizatorem tego wydarzenia.