Tańce dla Św. Mikołaja

5 grudnia 2015r. w Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju grupa taneczna przygotowała specjalny występ dla Św. Mikołaja! Był to debiutancki występ tej formacji więc nasi młodzi tancerze mieli wielką tremę. Występ ten bardzo podobał się publiczności i Św. Mikołajowi, który przyniósł dla artystów drobne upominki.

Kolejnym punktem spotkania były taneczne zabawy mikołajkowe, do których zaangażowani byli rodzice z dziećmi. Taneczne zmagania z balonami dostarczyły wiele radości.

Grupa taneczna działa przy Gminnym Centrum Kultury od września tego roku. Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 17.00. Grupę tą prowadzi Pani Dagmara Kasza z Centrum Edukacji Wiedza i Pasja. Zajęcia przynoszą uczestnikom wiele radości, dają szansę na rozwijanie talentu tanecznego.