ZAPROSZENIE NA KIERMASZ !!!

W Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju w tym przedświątecznym okresie odbywają się różne warsztaty robienia ozdób świątecznych. W ostatnim czasie mieszkańcy Gminy Solec – Zdrój mieli możliwość m.in. nauczyć się wykonywania choinek z makaronu czy różnych ozdób z papierowej wikliny. Wykonane ozdoby będzie można podziwiać na Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się 22 grudnia 2015r. przed Restauracją Magnolia w Solcu – Zdroju.

Na kiermaszu będzie można kupić stroiki i różne ozdoby świąteczne, pierniczki, ciasta i wiele innych rzeczy, przygotowanych przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Solec – Zdrój, Dom Pomocy Społecznej w Zborowie czy Dom Pomocy Społecznej w Świniarach.

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 14.00 i trwać będzie do godziny 17.00, a w trakcie jego trwania o godzinie 16.00 będziemy mieli możliwość wspólnego kolędowania z  Chórem młodzieżowym działającym przy Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju.

Serdecznie zapraszamy !